Skrydžio eiga

Kai nuspręsite skristi oro balionu susisiekite su mumis elektroniniu laišku ar telefonu, pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą datą ir laiką.
Oro balionų sezonas yra balandžio – spalio mėnesiai. Bet galime pasiūlyti ir žvarbius, bet įspūdingus žiemos skrydžius. Taip pat dėmesio vertus naktinius skrydžius!
Atvykus į starto vietą turėsite išklaustyi polito instruktažą, jeigu norėsite visuomet mielai priimsime jūsų pagalbą ruošiant balioną skrydžiui.  Pakilus balionui į orą, apačioje likusį komanda viso skrydžio metu jus lydės iki nusileidimo vietos.


Laiko suderinimas

Galime Jums pasiūlyti rytinį ir vakarinį skrydį. Vasarą rytinis skrydis vyksta nuo 5 val. ryto, vakarinis skrydis priklausomai nuo saulės leidimosi laiko prasideda  nuo 18 valandos.


Prieš skrydį

Ruošiantis skrydžiui geriausiai vilkėti laisvalaikiui skirtus drabužius, avėti patogią avalynę ir turėti kepurę nuo saulės, pravers stovint virš karštų oro degiklių ar vasarą nuo uodų.


Pakilimas

Pakilus balionui, priklausomai nuo vėjo krypties skrendame apie valandą. Mūsų balionas yra šešių vietų, dėl to jausitės patogiau ir saugiai. Viso skrydžio trukmė su pasiruošimu trunka iki 4 valandų.

Norėtume suteikti jums įspūdingą ir neužmirštamą patirtį

RINKTIS SKRYDĮ 110 €/žm.